چهارشنبه، 6 مرداد 1400
En | 
در جلسه شورای فنی استان مطرح شد کسب رتبه برتر در شاخص عملکرد برنامه ای در استان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان
 

در جلسه شورای فنی استان مطرح شد کسب رتبه برتر در شاخص عملکرد برنامه ای در استان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

در آخرین جلسه شورای فنی استان، با اهداء لوحی از مسعود بیات منش، مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان بابت کسب رتبه برتر اداره کل راه و شهرسازی در بین دستگاه های اجرایی استان در شاخص " عملکرد برنامه ای " تقدیر و تشکر به عمل آمد.
چهارشنبه، 27 اسفند 1399 | Article Rating
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(زنجان) ، در آخرین جلسه شورای فنی استان که در بیست و ششمین روز از اسفند ماه سال جاری در سالن شهید شهریاری سازمان آب منطقه ای استان برگزار شد، با اهداء لوحی از مسعود بیات منش، مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان بابت کسب رتبه برتر اداره کل راه و شهرسازی در بین دستگاه های اجرایی استان در شاخص " عملکرد برنامه ای " تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در بخشی از لوح سپاس اهدایی که به امضای مهرداد سلطانی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان و رامین میرزایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رسیده، آمده است:
با عنایت به ارزیابی‌های انجام یافته از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص عملکرد دستگاه های اجرایی در ارتباط با پروژه های عمرانی و ملی و نظر به کسب رتبه برتر در شاخص " عملکرد برنامه ای"، بدین وسیله از زحمات و تلاش های مجدانه همکاران آن مجموعه محترم تقدیر می گردد.
تصاویر
  • در جلسه شورای فنی استان مطرح شد کسب رتبه برتر در شاخص عملکرد برنامه ای در استان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها