| 16 اردیبهشت 1400
En | 
استاندار زنجان در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن: پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن  در استان زنجان با کیفیت خوبی در حال اجرا بوده و در مدت زمان تعیین شده تحویل متقاضیان خواهد شد

 استاندار زنجان در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن: پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان با کیفیت خوبی در حال اجرا بوده و در مدت زمان تعیین شده تحویل متقاضیان خواهد شد

استاندار زنجان در این بازدید عنوان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن نه تنها از بقیه استان ها عقب نیفتاده ایم، بلکه طبق گزارش وزارت راه و شهرسازی از رتبۀ قابل قبولی نیز برخوردار هستیم و سعی خواهد شد این پروژه ها طبق زمانبندی های انجام پذیرفته در موعد مقرر، یعنی دو ساله تحویل همشهریان محترم گردد.  
پنجشنبه، 09 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(زنجان) ، فتح الله حقیقی در بازدیدی که روز چهارشنبه از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان، به عمل آورد از نزدیک در جریان روند ساخت، مسایل و مشکلات پروژه ها قرار گرفت.

وی ضمن اینکه کیفیت ساخت و سازها در طرح اقدام ملی و همچنین رتبه استان را در این طرح خوب ارزیابی کرد، گفت: طرح های قبلی مسکن بدون توجه به مسایل روبنایی اجرا گردیده است که مشکلات ناشی از آن در حال حاضر گریبانگیر بعضی از ساکنان این پروژه ها می باشد که از ویژگی های شاخص طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان توجه به این مسایل همزمان با تعریف پروژه ها است.

استاندار زنجان در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن اشاره به رتبه استان زنجان در این پروژه ها عنوان کرد: در طرح اقدام ملی مسکن نه تنها از بقیه استان ها عقب نیفتاده ایم، بلکه طبق گزارش وزارت راه و شهرسازی از رتبۀ قابل قبولی نیز برخوردار هستیم و سعی خواهد شد این پروژه ها طبق زمانبندی های انجام پذیرفته در موعد مقرر، یعنی دو ساله تحویل همشهریان محترم گردد.  

وی افزود: البته تعداد محدودی از این پروژه ها به صورت نوبرانه در شش ماهه دوم امسال به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان می گردد.

تصاویر
  • استاندار زنجان در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن: پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن  در استان زنجان با کیفیت خوبی در حال اجرا بوده و در مدت زمان تعیین شده تحویل متقاضیان خواهد شد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها