شماره: 45289
1400/01/21
با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان صورت گرفت؛ گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان صورت گرفت؛ گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، سالروز تاسیس این نهاد خدمت رسان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(زنجان)، در بیست و یکمین روز از فروردین ماه مسعود بیات منش، مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با حضور در محل بنیاد مسکن انقلای اسلامی استان زنجان، با تقدیم پیامی، سالروز تاسیس این نهاد ارزشی و خدمت رسان را تبریک گفت.

در بخشی از این پیام و با اشاره به آیه پنجم از سوره قصص آمده است " همدلی و همراهی با پیشوایان و وارثان روی زمین  طبق آنچه در صریح آیه قرآن به آن اشاره شده است و گام برداشتن در مسیر مسکن این منادیان عزت، توفیقی است بی مضایقه که نصیب جنابعالی و مجموعه  پر تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد ه است. در نهایت فروتنی، ۲۱ فروردین، سالروز افتتاح حساب شماره ۱۰۰ امام و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را حضورتان تبریک عرض می نمایم. "

قابل ذکر است در این مراسم که با همراهی شاهین فر، معاون مسکن و ساختمان و محرمی یگانه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان انجام گرفت، در خصوص تفاهم نامه های فی مابین و پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان بحث و گفتگو شد.

حق انتشار محفوظ است ©