| 18 مرداد 1399
En | 
تشکیل اولین جلسه کمیته تنظیم بازار مسکن با هدف " کنترل قیمت مسکن و اجاره بها " در استان زنجان

edit تشکیل اولین جلسه کمیته تنظیم بازار مسکن با هدف " کنترل قیمت مسکن و اجاره بها " در استان زنجان

تاریخ انتشار: 1399/04/21|   بازدید: 80 |  print

مسعود بیات منش، مدیر کل راه  و شهرسازی استان زنجان، در اولین جلسه کمیته تنظیم بازار استان که به ریاست محمدرضا آبی پور، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری زنجان، درسالن جلسات امام علی (ع) استانداری زنجان تشکیل گردید، ضمن برشمردن ظرفیت های قانونی موجود در راستای کنترل قیمت مسکن و اجاره بهاء، به استفاده کاربردی و موثر از این ظرفیت ها تاکید نمود.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع سانی راه و شهرسازی استان زنجان" مسعود بیات منش مدیرکل راه و شهر سازی استان در آغاز این جلسه، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین کمیته حاضر را ذیل شورای مسکن استان و در جهت ساماندهی به وضعیت مسکن در سطح استان برشمرد.

وی قانون منع خرید و فروش زمین های فاقد کاربری مسکونی در داخل و خارج محدوده شهرها و آئین نامه اجرایی ابلاغ شده، قانون حمایت از تولید مسکن و همچنین تعیین محدودیت برای افزایش اجاره بها در استان را از ظرفیت های قانونی قابل استفاده جهت تحقق اهداف این کمیته عنوان نمود.

در ادامه فغفوری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، یگانه، شهردار زنجان، رضوی، مدیر کل امور مالیاتی استان، بیگدلی، نماینده دادگستری ، یوسفی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، خواجه ای، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و موسوی، رئیس اتاق اصناف به بیان دیدگاه های خود در رابطه با موضوعات قابل طرح در حوزه کنترل قیمت و اجاره بهاء پرداختند.

در پایان محمدرضا آبی پور، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری زنجان ضمن جمع بندی موارد مطروحه، مجددا استفاده بجا و موثر از ظرفیت های قانونی عنوان شده را مورد تاکید قرار دادند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

هیچ خبری یافت نشد.

جستجو

گروههای خبری

    برچسب ها

    آرشیو زمانی